Spotkanie autorskie - Krystyna Śmigielska

Krystyna Śmigielska - pisarka, autorka książek dla dzieci i dorosłych. Zadebiutowała w 2006 r. opowiadaniem pt. "Zbieracz grzechów". Na dorobek artystyczny Krystyny Śmigielskiej składają się powieści dla dzieci i młodzieży: "Węszący Renifer czyli tydzień z ciocią Julią", "Skarb z leśnego grobowca", "Tekla" oraz powieści komediowe dla dorosłych: "Ty to głupia  jesteś" oraz Berżeretka bez przepisu".

Pisarka przez 26 lat pracowała z dziećmi: jako nauczycielka, wychowawczyni w świetlicy oraz bibliotekarka i animatorka kultury. Chcąc przybliżyć czytelnikom  twórczość Krystyny Śmigielskiej Gminna Biblioteka Publiczna w Chełmcu zaprosiła pisarkę na spotkanie z dorosłymi czytelnikami . Spotkanie  odbyło się 22 marca 2010 r.