Ciocia Jadzia z Pelagią Rzepą w bibliotece

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Chełmcu mieli niebywałą okazję spotkać się w naszej bibliotece z autorką wielu książek dla dzieci -  Elizą Piotrowską.
   Pisarka w przebraniu tytułowej bohaterki ze swoich książek Cioci Jadzi w towarzystwie Pelagii Rzepy (Karolina Gniewaszewska) przygotowały trzecioklasistom wspaniałą zabawę pełną anegdot, zagadek i konkursów z nagrodami. Dzieci dowiedziały się jak powstają utwory pani Elizy, kim jest Ciocia Jadzia i co ostatnio robiła w dalekiej Japonii.
   Autorka chętnie rozdawała małym czytelnikom autografy i dedykacje w swoich książkach, czym sprawiła dzieciom wielką radość. Wszyscy miło spędziliśmy ten czas. Czekamy na kolejne losy Cioci Jadzi i wizytę pani Piotrowskiej w naszej bibliotece.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączy w ramach projektu "Magia literatury w teatrze".