Spotkanie autorskie z Piotrem Droździkiem

Piotr Droździk, laureat wielu prestiżowych nagród fotograficznych, Sądeczanin Roku za osiągnięcia fotograficzne i wydawnicze, laureat Nagrody im.księdza prof.Bolesława Kumora 2022 w kategorii "Sądecki Autor" za album "33-300 Dobry adres"gościł w progach naszej biblioteki.

Dwa albumy "Barbacki" i "33-300 Dobry adres" były kanwą barwnych, pełnych anegdot i ciekawych, często śmiesznych opowieści Piotra Droździka. Wspólnie z  dyrektor GOK Barbarą Barycz, Przewodniczącym Rady Gminy  Wiesławem Szołdrowskim, Przewodniczącym Komisji Kultury Andrzejem Tyrklem, radnym Janem Mrozem oraz naszymi czytelnikami z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy Pana  Piotra. Jego pasja i zaangażowanie w projekty, które już powstały i te zaplanowane, sprawiły, że spotkanie przeciągnęło się nieco, a tak naprawdę mogłoby trwać jeszcze długo, tyle było do opowiadnia. W końcu trzeba się było pożegnać, ale przedtem goście obejrzeli mini wystawę fotografii Piotra Droździka.

To ciekawe, pełne wrażeń spotkanie zapadnie nam w pamięci. A może kolejny album autora zgromadzi nas znowu w murach naszej biblioteki?!

Spotkanie autorskie zorganizowano we współpracy z Wójtem Gminy Chełmiec Bernardem Stawiarskim oraz   Stowarzyszeniem "Razem dla Kultury".