19.04.2024r.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy  pt. "Psy"

Członkowie Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego : Joanna Szyszka, Anna Wantuch, Renata Michalczyk, Bogumiła Wójcik, Stanisław Peciak, Grzegorz Tokarczyk, Sławomir Kubasa, Marek Popiela, Jacek Kula, Jan Brdej oraz Michał Piotrowski sfotografowali w plenerze psy rasowe  hodowców zrzeszonych w Związku Kynologicznym - Oddział w Nowym Sączu.

10.11.2023r. - 17.04.2024r.

Gminna Biblioteka Publiczna
 zachęca do obejrzenia wystawy fotograficznej Renaty Michalczyk
" Ulotność"- której głównym tematem jest krajobraz.

Renata Michalczyk - artysta fotografik, laureatka wielu prestiżowych nagród fotograficznych. Za swoją działalność na rzecz fotografii otrzymała odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej, Złoty Herb Krynicy oraz Złote Jabłko Sądeckie.
Jest członkiem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.

Zapraszamy serdecznie